Королівські барани MAXI. З огляду на недолічені інші виробники була спроєктована довга база та збільшена ширина посадкового місця для дитини, досягаючи максимально комфортного місця й естетичного вигляду, був зменшений проміжок між планками. Швидкознімна спинка дає змогу перевести модель у режим sport для швидкісного спуску треком і гірками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Ручка-штовхач, Знімна спинка |
| Колір | Бордовий |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 36 см |
| Маса | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴


