
Колун литий 4 кг зі сталевою головою та дерев'яною ручкою 90 см
606 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: st-6
+380 (68) 331-21-31
- +380 (99) 182-75-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Колун литий 4 кг зі сталевою головою та дерев'яною ручкою 90 см — потужний і надійний інструмент для колення дров і заготівлі палива.
✅ Характеристики:
-
Лита сталь 40 — міцність і довговічність.
-
Вага голови — 4 кг, загальна вага з ручкою — 4,8 кг.
-
Зручна дерев'яна ручка завдовжки 90 см забезпечує сильний і точний замах.
-
Лезо 180 мм, максимальна товщина в центрі — 50 мм для розколювання навіть твердих і великих поліней.
-
Посадковий отвір під ручку: 55 × 27 мм.
-
Ідеальний вибір для господарства, дачі та професійного заготівлі дров.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сокири | Колун |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Довжина леза | 180 мм |
| Ширина леза | 50 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴
